• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 5402
  • Dodano: 2023-12-05 / 15:02
  • Komentarzy: 0

  Czołowe zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym w gminie Głuchołazy

  Kierowca jednego z pojazdów został przetransportowany drogą powietrzną do szpitala. W dalszym ciągu panują trudne warunki do jazdy.


  We wtorek 5 grudnia około godziny 10:50 do Państwowej Straży Pożarnej w Nysie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch pojazdów na drodze powiatowej w miejscowości Biskupów. Niezwłocznie zadysponowano na miejsce zdarzenia pięć zastępów straży PSP i OSP jak również Zespół Ratownictwa Medycznego, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz Policję.

  - Doszło do zderzenia czołowego samochodu osobowego z ciężarowym. Pojazdami podróżowały łącznie dwie osoby. Kierowca samochodu osobowego został zakleszczony w pojeździe, a w celu wyciągnięcia kierowcy samochodu osobowego niezbędne było użycie narzędzi hydraulicznych. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została ranna, którą przekazano przybyłemu na miejsce Zespołowi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - relacjonują strażacy z KP PSP Nysa.

  Na tę chwilę nie wiadomo co było przyczyną tego zdarzenia. Jedno jest pewne, że w czasie kiedy doszło do zdarzenia drogowego panowały bardzo trudne warunki drogowe.

  Zdjęcie (1/4)

  (Fot. KP PSP Nysa)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".