• Wyświetleń: 1215
    • Dodano: 2023-12-04 / 09:39

Odra Opole przegrywa w Pruszkowie

O wygranej gospodarzy zadecydowała jedna bramka

Niespodzianka! Odra Opole po słabym meczu przegrywa w Pruszkowie z miejscowym Zniczem 0:1.

Jedyna bramka padła już...w drugiej minucie. Dośrodkowanie Pawła Moskwika wykorzystał Wiktor Nowak, który głową skierował piłkę do bramki. Opolanie starali się wyrównać przed przerwą, ale zabrakło skuteczności, a też przede wszystkim... strzałów w światło bramki.

Uprzedzając fakty - według statystyk Znicz oddał dwa takie uderzenia (w tym to bramkowe), natomiast Odra tylko jeden - ale zbyt słaby by realnie zagrozić bramkarzowi gospodarzy. Druga połowa była po prostu spokojna - i bez realnego zagrożenia z obu stron. Najwięcej było jednak kartek - w ciągu kwadransa, opolanie uzbierali ich aż cztery. Agresywna gra, nie przełożyła się na choćby punkt, i Odra wraca z Pruszkowa z niczym.

Znicz Pruszków - Odra Opole 1:0
    Bramka: Wiktor Nowak 2'