• Wyświetleń: 1073
    • Dodano: 2023-12-04 / 10:02

Przekonujące zwycięstwo Dremanu!

W hali OSiR w Komprachcicach gospodarze pokonali AZS Darkomp Wilanów 5:0

Futsaliści Toniego Corredery wracają na dobre tory. Po rozgromieniu 10:3 Clearexu Chorzów, na własnym parkiecie - tym w Komprachcicach - wygrali z AZS-em Darkomp Wilanów 5:0 i gonią w tabeli czwartego Malepszy Arth Soft Leszno.

Opolanie już po niecały 180 sekundach prowadzili 1:0. Gola zdobył Maksym Pautiak uderzeniem z daleka. W dziesiątej minucie było już 2:0, a trafił Sebastian Szadurski i tym wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Po zmianie stron goście mieli kilka dogodnych sytuacji, między innymi Jeana Carlosa, ale Brazylijczyk mimo minięcia Dawida Lacha bramki nie zdobył, bo na drodze stanął mu...Pautiak, który wybił piłkę tuż przed linią. Opolanie byli skuteczniejsi - i w 24 minucie Szadurski skompletował dublet. Jeśli nawet Dreman nie strzelał, to pomagali w tym rywale - dwa ostatnie trafienia do gole samobójcze, odpowiednio Dawida Wasążnika oraz Jakuba Wankiewicza.

DREMAN OPOLE KOMPRACHCICE - AZS UW DARKOMP WILANÓW 5:0 (2:0)

Bramki: Maksym Pautiak 3, Sebastian Szadurski 10, 24, Dawid Wasążnik 32 (s), Jakub Wankiewicz 40 (s).