• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 3850
  • Dodano: 2023-11-29 / 20:58
  • Komentarzy: 1

  Zderzenie pojazdów w Magnuszowicach

  Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło dziś rano w Magnuszowicach. Wiele nie było trzeba - chwila nieuwagi i ujemna temperatura. Niezależnie od trwającej jesieni, aspekt zimowych warunków komunikacyjnych należy mieć stale na uwadze, aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji na drodze.


  W środę 29 listopada chwilę po godzinie 7.00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch samochodów osobowych w miejscowości Magnuszowice. Do zdarzenia zadysponowano zastępy straży pożarnej z JRG 3 Niemodlin, OSP Gracze, zespół ratownictwa medycznego i policję.

  Na szczęście w tym przypadku uczestnicy zdarzenia nie odnieśli żadnych poważnych obrażeń. Warto jednak mieć na uwadze, że warunki na drogach - mimo trwającej jesieni - są zimowe. Dochodzi do wielu zdarzeń drogowych, szczególnie w porannych i wieczornych godzinach.

  Przewidywania pogodowe na najbliższe dni dla województwa opolskiego wskazują na kontynuację spadków temperatur. Towarzyszyć temu będą opady marznącego deszczu, a miejscami śniegu. W związku z tym drogowcy apelują o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drogach.

  Zdjęcie (1/2)

  (Fot. OSP Gracze)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-11-30 06:39:18 [83.7.14.*] id:1667515  
  [moderacja]: Napisał postów [4215], status [VIP] Reputacja
  [moderacja]
  [-5]

  Nick:
  Treść: