• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 18998
  • Dodano: 2023-11-22 / 14:23
  • Komentarzy: 0

  Dwie osobówki i ciężarówka zderzyły się w Opolu-Wrzoskach. Tworzą się ogromne korki

  (Fot. Dżacheć)

  Działania ratunkowe służb przy wypadku na obwodnicy Opola spowodowały konieczność całkowitego zablokowania drogi. W Opolu-Wrzoskach doszło do zderzenia ciężarówki i dwóch samochodów osobowych.


  Zmotoryzowani podróżujący obrzeżami Opola muszą liczyć się z utrudnieniami. Po godzinie 13.00 w okolicy Opola-Wrzosek doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez służby pracujące na miejscu zdarzenia, pojazdami podróżowały 4 osoby, 3 zostały poszkodowane. Zdarzenie można objechać kierując się na ulicę Wrocławską.

  Według wstępnych ustaleń, w okolicy skrzyżowania z ulicą Barwną, samochód osobowy zderzył się z samochodem ciężarowym, a następnie siłą odrzutu uderzył w inną osobówkę. Samochód ciężarowy na skutek zderzenia wylądował w przydrożnym rowie.

  Jak informuje rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Opolu, do zdarzenia doprowadził bezpośrednio 27-latek kierujący samochodem ciężarowym MAN, który nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył skody kierowanej przez 53-letnią kobietę. Skoda siłą odrzutu zderzyła się jeszcze z osobowym fordem. W wyniku zdarzenia ranne zostały 2 osoby (53-latka ze skody i 41-letnia pasażerka z forda).

  Na miejscu trwa akcja służb, które udzielają pomocy uczestnikom zdarzenia, policjanci kierują na objazd. Utrudnienia mogą potrwać do około 17.00  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".