• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 19402
  • Dodano: 2023-11-22 / 14:23
  • Komentarzy: 0

  Dwie osobówki i ciężarówka zderzyły się w Opolu-Wrzoskach. Tworzą się ogromne korki

  (Fot. Dżacheć)

  Działania ratunkowe służb przy wypadku na obwodnicy Opola spowodowały konieczność całkowitego zablokowania drogi. W Opolu-Wrzoskach doszło do zderzenia ciężarówki i dwóch samochodów osobowych.


  Zmotoryzowani podróżujący obrzeżami Opola muszą liczyć się z utrudnieniami. Po godzinie 13.00 w okolicy Opola-Wrzosek doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez służby pracujące na miejscu zdarzenia, pojazdami podróżowały 4 osoby, 3 zostały poszkodowane. Zdarzenie można objechać kierując się na ulicę Wrocławską.

  Według wstępnych ustaleń, w okolicy skrzyżowania z ulicą Barwną, samochód osobowy zderzył się z samochodem ciężarowym, a następnie siłą odrzutu uderzył w inną osobówkę. Samochód ciężarowy na skutek zderzenia wylądował w przydrożnym rowie.

  Jak informuje rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Opolu, do zdarzenia doprowadził bezpośrednio 27-latek kierujący samochodem ciężarowym MAN, który nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył skody kierowanej przez 53-letnią kobietę. Skoda siłą odrzutu zderzyła się jeszcze z osobowym fordem. W wyniku zdarzenia ranne zostały 2 osoby (53-latka ze skody i 41-letnia pasażerka z forda).

  Na miejscu trwa akcja służb, które udzielają pomocy uczestnikom zdarzenia, policjanci kierują na objazd. Utrudnienia mogą potrwać do około 17.00  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".