• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 6543
  • Dodano: 2023-11-21 / 21:55
  • Komentarzy: 6

  Samochód ciężarowy przewrócił się na DK46 w gminie Ozimek

  Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło we wtorek wieczorem na Drodze Krajowej nr 45 w pobliżu Ozimka. Kierujący samochodem ciężarowym wypadł z drogi.


  W wtorek 21 listopada kilkanaście minut po godzinie 19.00 do opolskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu ciężarowego w miejscowości Grodziec w gminie Ozimek. Kierowca tego pojazdu z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad kierownicą i zjechał z drogi do rowu.

  Na miejscu zdarzenia pracowały dwa zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego i Policja. Droga na czas działań służb była częściowo nieprzejezdna. Działania służb polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu pomocy poszkodowanemu kierowcy. Przyczyny i okoliczności wyjaśnia policja.

  Warto dodać, że meteorolodzy wydali alerty pogodowe obowiązujące na terenie całego powiatu. W nocy temperatura ma spaść kilka stopni ponizej zera, wraz z opadami deszczu może powstać lód na drogach. Warto wziąć to pod uwagę wsiadając za kierownicę

  Zdjęcie (1/4)

  (Fot. OSP Antoniów)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  ,
  reklama

  Powiązane materiały

  Polub nas!

  Chmura tagów

  Ogłoszenia