• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 1459
  • Dodano: 2023-11-21 / 19:25
  • Komentarzy: 1

  Czołowe zderzenie osobówek w Kędzierzynie-Koźlu. Są utrudnienia

  (Fot. KPP Kędzierzyn-Koźle)

  Ulica Miła na odcinku między ulicą Piękną a Aleją Jana Pawła II w Kędzierzynie-Koźlu została zablokowana w wyniku kolizji dwóch osobowych samochodów. Policjanci wprowadzili objazd.


  We wtorek 21 listopada około godziny 18.40 do kędzierzyńsko-kozielskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o czołowym zderzeniu pojazdów. Służby pracujące na miejscu zdarzenia informują, że kierowca osobowego opla, mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego stracił panowanie nad pojazdem prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze. Pojazd wpadł w poślizg i zderzył się czołowo z innym pojazdem marki Opel, który poruszał się sąsiednim pasem. Na miejscu działa policja, dwa zastępy straży pożarnej oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego.

  Obecni na miejscu zdarzenia policjanci kierują ruchem i zapewniają bezpieczeństwo z uwagi na całkowitą blokadę drogi. Z uwagi na blokadę ulicy Miłej, zalecane są objazdy dla kierowców podróżujących w tej okolicy. Szczegółowe przyczyny zdarzenia ustala policja.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-11-21 22:04:48 [31.60.77.*] id:1667316  
  M1974P: Napisał postów [13990], status [VIP] Reputacja
  No żeby opel na opla i to corsa na corsę to już katastrofa ;P

  Nick:
  Treść: