• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 19739
  • Dodano: 2023-11-21 / 15:53
  • Komentarzy: 0

  KMP: Wizerunek osób poszukiwanych listami gończymi

  Kradzież z włamaniem, oszustwo czy uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego - takich przestępstw dopuścili się skazani przez sądy mieszkańcy Opola. Tymczasem poszukiwani ukrywają się przed organami ścigania. Dlatego publikujemy listy gończe wydane przez Sąd Rejonowy w Szczytnie, Prokuraturę Rejonową w Opolu i Prokuraturę Rejonową w Wieluniu . Jeśli rozpoznajesz mężczyzn ze zdjęć, skontaktuj się z policjantami z Komisariatu I Policji w Opolu. Nie pozwólmy, aby pozostali bezkarni.

  Poszukiwani do chwili obecnej nie stawiły się w zakładzie karnymi, ukrywają się przed organami ścigania, dlatego sądy wydały za nimi listy gończe.

  Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu I Policji w Opolu, tel. 47 864 25 95 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.


  Zdjęcie (1/4)

  (Fot. KMP Opole)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".