• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 2721
  • Dodano: 2023-11-18 / 20:58
  • Komentarzy: 1

  Pełne ręce pracy mają dziś służby. Tylko w Namysłowie trzy wypadki

  (Fot. KP PSP Namysłów)

  Dzięki sprawnej, wspólnej interwencji i koordynacji służb udało się skutecznie zareagować na sytuacje powstałe w wyniku zdarzeń drogowych, zapewniając bezpieczeństwo oraz pomoc poszkodowanym.


  W sobotę 18 listopada strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu powiatu namysłowskiego oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Namysłowie interweniowali trzykrotnie w godzinach popołudniowych i wieczornych w związku z zdarzeniami drogowymi w miejscowościach Domaszowice, Idzikowice oraz Ligota Książęca.

  W działaniach ratunkowych zaangażowani byli funkcjonariusze Policji z Namysłowa oraz zespoły medyczne z Opolskiego Centrum Ratownictwa Medycznego, które aktywnie współpracowały z jednostkami straży pożarnej pomagając poszkodowanym.

  Warto pamiętać, że obecnie panuje jesień, a temperatury nocą i nad ranem oscylują blisko zera stopni Celsjusza. Przypominamy o konieczności zachowania ostrożności na drogach oraz odpowiednim dostosowaniu się do warunków atmosferycznych, które mogą wpłynąć na bezpieczeństwo podróży.
  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-11-19 22:57:32 [178.37.135.*] id:1667252  
  Henryk: Napisał postów [610], status [rozpisany/na] Reputacja
  niebawem będą mieli jeszcze więcej

  Nick:
  Treść: