• Autor: kam_ila
    • Wyświetleń: 3121
    • Dodano: 2023-11-18 / 20:58
    • Komentarzy: 1

    Pełne ręce pracy mają dziś służby. Tylko w Namysłowie trzy wypadki

    (Fot. KP PSP Namysłów)

    Dzięki sprawnej, wspólnej interwencji i koordynacji służb udało się skutecznie zareagować na sytuacje powstałe w wyniku zdarzeń drogowych, zapewniając bezpieczeństwo oraz pomoc poszkodowanym.


    W sobotę 18 listopada strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu powiatu namysłowskiego oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Namysłowie interweniowali trzykrotnie w godzinach popołudniowych i wieczornych w związku z zdarzeniami drogowymi w miejscowościach Domaszowice, Idzikowice oraz Ligota Książęca.

    W działaniach ratunkowych zaangażowani byli funkcjonariusze Policji z Namysłowa oraz zespoły medyczne z Opolskiego Centrum Ratownictwa Medycznego, które aktywnie współpracowały z jednostkami straży pożarnej pomagając poszkodowanym.

    Warto pamiętać, że obecnie panuje jesień, a temperatury nocą i nad ranem oscylują blisko zera stopni Celsjusza. Przypominamy o konieczności zachowania ostrożności na drogach oraz odpowiednim dostosowaniu się do warunków atmosferycznych, które mogą wpłynąć na bezpieczeństwo podróży.
    reklama

    Wydarzenia pod patronatem portalu

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2023-11-19 22:57:32 [178.37.135.*] id:1667252  
    Henryk: Napisał postów [614], status [rozpisany/na] Reputacja
    niebawem będą mieli jeszcze więcej

    Nick:
    Treść:
    ,
    reklama

    Najczęściej czytane

    Powiązane materiały

    Polub nas!

    Chmura tagów

    Ogłoszenia