• Wyświetleń: 895
    • Dodano: 2023-11-18 / 18:51

UNI Opole wygrywa w Radomiu!

Rywalizacja rozstrzygnęła się w czterech setach

Bardzo dobre spotkanie zagrały siatkarki UNI Opole. Podopieczne Nicoli Vettoriego pokonały Moya Radomkę Radom 3:1.

Pierwszy set już zwiastował bardzo dobry mecz przyjezdnych. W tej odsłonie szczególnie dobrze wyglądała Ana Karina Olaya, która bardzo dobrze spisywała się w ataku i serwisie. Głównie dzięki jej grze Uni pokonało w premierowej odsłonie Radomkę do 20. Podobnie było w drugiej części gry - opolanki popełniały mało błędów i pokonały gospodarzy do dziewiętnastu i było już pewne, że Wilczyce z Opola wywiozą z Radomia co najmniej punkt.

Jednak w trzecim secie przyjezdne zagrały nie najlepiej. Spora liczba błędów własnych, a przy tym skuteczniejsza gra radomianek spowodowała, że ta partia padła łupem miejscowych do siedemnastu. Jednak w czwartej partii opolanki wróciły do swojej dobrej gry - a najlepiej spisywała się w niej Julia Binczycka, która została MVP meczu.

MOYA Radomka Radom - UNI Opole 1:3 (20:25, 19:25, 25:17, 19:25)