• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 2027
  • Dodano: 2023-11-16 / 10:22
  • Komentarzy: 0

  Pożar samochodu dostawczego z przyczepą na autostradzie A4

  Kierowca samochodu dostawczego zauważył, że pojazd którym podróżuje zaczyna się palić. Kiedy strażacy przybyli na miejsce, ogień był już rozwinięty. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


  W środę 15 listopada tuż przed godziną 18:30, do Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu dostawczego na 267 kilometrze autostrady A4 w kierunku Katowic. Na miejsce zdarzenia skierowano po dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Strzelcach Opolskich oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Wysokiej, a także patrol policji.

  Po przybyciu pierwszego zastępu na miejsce pożaru, potwierdzono treść zgłoszenia. Strażacy zastali rozwinięty pożar samochodu dostawczego z przyczepą. Trzy osoby podróżujące pojazdem nie odniosły na szczęście żadnych obrażeń. Strażakom udało się ugasić pożar.

  Ze względu na prowadzoną akcję gaśniczą, nitka autostrady w kierunku Katowic została zablokowana na czas działań.

  Na tę chwilę nie ma informacji co spowodowało pojawienie się ognia.

  Zdjęcie (1/6)

  (Fot. OSP Wysoka)

  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".