• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 4279
  • Dodano: 2023-11-17 / 12:08
  • Komentarzy: 1

  Zderzenie samochodu ciężarowego z osobówką na Braci Kowalczyków w Opolu

  Do nieszczęśliwego wypadku doszło w środę wieczorem na ulicy Braci Kowalczyków w Opolu. Kierowca samochodu ciężarowego najechał na tył osobówki. W bagażniku kierowca skody przewoził swoje psy.


  W środę wieczorem do opolskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu z udziałem dwóch pojazdów na ulicy Braci Kowalczyków w Opolu. Doszło tam do najechania na tył samochodu osobowego przez kierowcę samochodu ciężarowego.

  W wyniku zdarzenia, poszkodowany został kierujący samochodem marki Skoda, który został przewieziony przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. W bagażniku poszkodowany przewoził swoje dwa psy. Jeden z nich niestety nie przeżył wypadku, a drugi - spłoszony uciekł w stronę zabudowań.

  Do zdarzenia doprowadził obywatel Turcji, który nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i najechał na skodę. Kierowca ten został ukarany wysokim mandatem. Okoliczności tego wypadku ustala policja.

  Zdjęcie (1/3)

  (Fot. Czytelnik)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-11-17 18:25:04 [5.173.104.*] id:1667161  
  tippmann: Napisał postów [7530], status [VIP] Reputacja
  a tak sobie nabije posta,bo nie znam tych braci

  Nick:
  Treść: