• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 2340
  • Dodano: 2023-11-12 / 19:55
  • Komentarzy: 1

  Pożar samochodu osobowego w powiecie namysłowskim

  Czasami źródło pożaru można ustalić poprzez dokładną analizę miejsca zdarzenia, jednak w niektórych przypadkach przyczyna pozostaje niejasna z powodu zniszczeń w wyniku samego pożaru.


  W niedzielę 12 listopada około godziny 16:30 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Namysłowie zgłoszono pożar samochodu osobowego na jednej z posesji w Pawłowicach Namysłowskich.

  Na miejsce niezwłocznie skierowano dwa zastępy straży pożarnej z JRG Namysłów.

  Po dotarciu, strażacy potwierdzili rozwinięty pożar w komorze silnika samochodu marki Volvo. Zespół strażacki skutecznie ugasił ogień, korzystając z linii szybkiego natarcia, a następnie dokonano weryfikacji komory silnika za pomocą kamery termowizyjnej.

  W wyniku zdarzenia nie odnotowano żadnych obrażeń. Przyczyna pożaru pozostaje obecnie nieznana.

  Dochodzenie w sprawie przyczyny pożaru komory silnika wymaga szczegółowego zbadania zniszczeń, śladów i zachowanych elementów, co pozwoli na ustalenie możliwych przyczyn i sposobów zapobiegania podobnym incydentom w przyszłości.

  Zdjęcie (1/4)

  (Fot. KP PSP Namysłów)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-11-12 20:26:00 [89.64.41.*] id:1666994  
  Peugeot406: Napisał postów [1020], status [stały bywalec] Reputacja
  Linia szybkiego natarcia - brzmi zacnie.

  Nick:
  Treść: