• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 3599
  • Dodano: 2023-10-30 / 11:55
  • Komentarzy: 1

  Poważny wypadek w powiecie nyskim. Lądował śmigłowiec LPR

  (Fot. KP PSP Nysa)

  Kierowca samochodu marki Audi, w wyniku nieprawidłowego manewru wyprzedzania, zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Zarówno on, jak i jego pasażerka trafili do szpitala.


  W poniedziałek 30 października około godziny 10.30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku, który miał miejsce pomiędzy Nysą a Rusocinem. Na miejscu doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z samochodem osobowym.

  W akcji ratunkowej uczestniczyły trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Nysy, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja. - W wyniku zdarzenia ucierpiały dwie osoby, które zostały przewiezione do szpitali - relacjonował kpt. Dariusz Pryga, oficer prasowy KP PSP w Nysie.

  Według wstępnych ustaleń policji, kierowca samochodu marki Audi, w wyniku nieprawidłowego manewru wyprzedzania, zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Z uwagi na poważne obrażenia, kierowca samochodu osobowego został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Opolu. W pojeździe znajdowała się także pasażerka, którą zaopiekował się Zespół Ratownictwa Medycznego.

  Kierowca ciągnika rolniczego nie odniósł obrażeń.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-10-30 19:30:23 [5.173.164.*] id:1666568  
  [moderacja]: Napisał postów [1], status [ ! Starszy Troll ! ]
  [moderacja]
  [-5]

  Nick:
  Treść: