• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 3247
  • Dodano: 2023-10-30 / 11:55
  • Komentarzy: 1

  Poważny wypadek w powiecie nyskim. Lądował śmigłowiec LPR

  (Fot. KP PSP Nysa)

  Kierowca samochodu marki Audi, w wyniku nieprawidłowego manewru wyprzedzania, zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Zarówno on, jak i jego pasażerka trafili do szpitala.


  W poniedziałek 30 października około godziny 10.30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku, który miał miejsce pomiędzy Nysą a Rusocinem. Na miejscu doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z samochodem osobowym.

  W akcji ratunkowej uczestniczyły trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Nysy, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja. - W wyniku zdarzenia ucierpiały dwie osoby, które zostały przewiezione do szpitali - relacjonował kpt. Dariusz Pryga, oficer prasowy KP PSP w Nysie.

  Według wstępnych ustaleń policji, kierowca samochodu marki Audi, w wyniku nieprawidłowego manewru wyprzedzania, zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Z uwagi na poważne obrażenia, kierowca samochodu osobowego został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Opolu. W pojeździe znajdowała się także pasażerka, którą zaopiekował się Zespół Ratownictwa Medycznego.

  Kierowca ciągnika rolniczego nie odniósł obrażeń.
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-10-30 19:30:23 [5.173.164.*] id:1666568  
  [moderacja]: Napisał postów [1], status [ ! Troll ! ]
  [moderacja]
  [-5]

  Nick:
  Treść: