• Autor: OlekG
  • Wyświetleń: 2093
  • Dodano: 2023-10-25 / 13:57
  • Komentarzy: 0

  Stowarzyszenie Klub Biegowy Odra Opole zaprasza na 1. Opolski Bieg Niepodległości

  (Fot. Klub Biegowy Odra Opole)

  Wyjątkowy niepodległościowy bieg przygotowali biegacze z Klubu Biegowego Odra Opole. Zostały ostatnie wolne miejsca!


  Grudzickie leśne ścieżki będą areną sportowego, patriotycznego wydarzenia, które zorganizowało Stowarzyszenie Klub Biegowy Odra Opole. Sportowcy spod barw opolskiej Odry są pozytywnie zaskoczeni szybkością, z jaką rozeszły się pakiety startowe.

  - Zostały ostatnie wolne miejsca, a pakiety rozeszły się w błyskawicznym tempie. Organizowaliśmy już wiele treningów, wydarzeń - w tym charytatywnych. Lubimy włączać się w różne akcje, które mają na celu pomoc. 1. Opolski Bieg Niepodległościowy to nasz pierwszy prawdziwy bieg, który organizujemy. Przygotowaliśmy wyjątkowe medale i bogate pakiety startowe dla uczestników. Zaskoczenie jest o tyle duże, że wielu biegaczy w dniu 11 listopada wybiera biegi w innych miejscowościach. Pomyśleliśmy, że chcemy mieć takie wydarzenie na miejscu, w Opolu, które na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń sportowych i uzyskaliśmy ku temu duże poparcie sponsorów, ale też miasta Opola - mówi Agnieszka Koziak ze Stowarzyszenia Klub Biegowy Odra Opole.

  Na tę chwilę organizatorzy przewidują 150 miejsc startowych, a biegacze mają do wyboru dwa dystanse - 5 i 10 km. Bieg odbędzie się w sobotę, 11 listopada o godzinie 11.00.

  Zapisy uruchomione są pod linkiem: https://www.zmierzymyczas.pl/1812/opolski-bieg-niepodleglosci.html?s=pt&start=0

  Informacje dotyczące biegu zamieszczamy na bieżąco na wydarzeniu:

  https://www.facebook.com/events/1343123106598851

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".