• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 1163
  • Dodano: 2023-10-17 / 16:33
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Dlaczego przedłużenie umowy z Orange się opłaca?

  Twój abonament w Orange niedługo się skończy? To wspaniale! Przedłużenie umowy to dla Ciebie okazja do zgarnięcia specjalnych rabatów. Możesz też wymienić swój smartfon na nowy, bo telefon w abonamencie wychodzi korzystniej niż bez niego. Sprawdź, jak przedłużyć umowę w Orange.


  Dlaczego warto przedłużyć abonament Orange?

  Operator ma dla klientów przedłużających umowę specjalne oferty. Najlepiej załatwić to online. Dlaczego? To nie tylko wygodne, ale i opłacalne. W Orange przedłużenie umowy online skutkuje 1 miesiącem abonamentu za 0 zł. Do wyboru masz trzy dogodne Plany Komórkowe: S, M i L. Im wyższy pakiet, tym więcej korzyści dla Ciebie.

  Jak to działa?

  • Przedłużenie abonamentu Orange w Planie S to darmowy pierwszy miesiąc umowy. Do tego otrzymujesz 30 GB internetu w telefonie, w tym 10,55 GB w roamingu.
  • Jeśli zdecydujesz się na przedłużenie umowy z Planem M, zyskasz 1 miesiąc abonamentu za 0 zł za zakup online. Dolicz do tego 140 GB internetu w telefonie, z czego aż 12,47 GB w roamingu. Plan M to najczęściej wybierany pakiet!
  • Największy pakiet w ofercie Orange to Plan L. Obok standardowego 1 miesiąca gratis dostajesz też aż 300 GB danych do wykorzystania (16,30 GB w roamingu). To oferta dla wymagających klientów, którzy potrzebują dużo internetu zawsze i wszędzie.

  Oczywiście w każdym abonamencie Orange możesz liczyć na nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w UE. Do tego operator dokłada usługi dodatkowe: pakiet CyberOchrona, który chroni smartfon przed hakerami, oraz Telewizję mobilną Orange Go.

  Zniżki na abonament Orange

  1 miesiąc za 0 zł przy zakupie online to tylko jeden z wielu rabatów, jakie możesz uzyskać przy zakupie abonamentu w Orange. Jako użytkownik aplikacji Mój Orange otrzymasz zniżkę w wysokości 5 zł miesięcznie za e-fakturę. Dostaniesz też kolejne 5 zł rabatu, jeśli wyrazisz wszystkie zgody marketingowe. Chcesz więcej? Operator daje aż 10 zł zniżki miesięcznie przez dwa lata abonentom, którzy zawierają umowę na czas określony.

  Przedłuż umowę w Orange - abonament z telefonem

  Każdy z opisanych wcześniej planów komórkowych możesz wziąć w Orange jako abonament bez telefonu lub z telefonem. Po 2 latach (czyli po zakończeniu umowy) można już śmiało wymieniać sprzęt na nowy.

  Obecnie Orange poleca osobom przedłużającym abonament trzy modele:

  • Samsung Galaxy A14 64 GB,
  • Xiaomi Redmi 12C 3/64 GB,
  • Xiaomi Redmi Note 12 4/128 GB.

  Pamiętaj, że w Planie M możesz liczyć na korzystniejsze ceny smartfonów. Jednak zakup telefonu najbardziej opłaca się w Planie L. Wejdź na stronę Orange i przedłuż swoją umowę już dziś!


  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".