• Autor: OlekG
  • Wyświetleń: 5259
  • Dodano: 2023-10-14 / 21:19
  • Komentarzy: 0

  Wypadek na DW 463. Motocyklista przewrócił się, ucierpiała pasażerka

  Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Opolu podkreślił, że wstępne ustalenia sugerują, iż przyczyną wypadku była niewłaściwa prędkość motocyklisty, nieadekwatna do aktualnych warunków panujących na drodze.


  W sobotę 14 października o godzinie 14:00 doszło do zdarzenia drogowego na drodze wojewódzkiej nr 463. Podczas przejazdu z pasażerką, motocyklista przewrócił się. Incydent miał miejsce na odcinku drogi między Antoniowem a Dylakami.

  W wyniku zdarzenia motocykl niespodziewanie zahaczył tylnym kołem o pobocze, co spowodowało utratę panowania nad pojazdem i przewrócenie się. Warto podkreślić, że kierowca motocykla nie był pod wpływem alkoholu.Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Opolu podkreślił, że wstępne ustalenia sugerują, iż przyczyną wypadku była niewłaściwa prędkość motocyklisty, nieadekwatna do aktualnych warunków panujących na drodze.

  Niestety, w wyniku upadku motocykla pasażerka doznała obrażeń ciała i konieczna była jej hospitalizacja. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował ją do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu, gdzie otrzymuje niezbędną opiekę.

  Zdjęcie (1/5)

  (Fot. OSP Antoniów)

  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".