• Autor: OlekG
  • Wyświetleń: 868
  • Dodano: 2023-10-13 / 14:10
  • Komentarzy: 1

  Marcin Oszańca na finiszu walki o głosy: "Trzecia droga, albo trzecia kadencja PiSu"

  (Fot. Dżacheć)

  To był bardzo pracowity okres spędzony od rana do nocy na rozmowach z mieszkańcami województwa oraz przejechanymi tysiącami kilometrów. Po zwycięstwo - podsumowuje Marcin Oszańca.


  10 tysięcy kilometrów, spotkania i merytoryka.

  - Rozwój regionu leży mi bardzo na sercu i o to będę walczył. Poza pomysłem przyłączenia powiatu raciborskiego, to są to również inne działania związane z infrastrukturą, wsparciem młodych osób i rolników. PSL to również wsparcie pomocy społecznej. To budowa żłobków, przedszkoli i nowoczesna edukacja. Dziecko ma nauczyć się wszystkiego w szkole, stop zadaniom domowym - wymienia kandydat do Sejmu Trzeciej Drogi.

  - Nie zdziwiło mnie, że kandydaci PiS nie przychylają się do mojego pomysłu związanego z powiatem raciborskim. Opublikowano ostatnio raport w myśl którego w kraju powinno powstać 12 województw - w myśl tego raportu województwa opolskiego tam nie ma. Nie głosujcie na przedstawicieli PiSu i Konfederacji, którzy wprost mówią o rozbiorze naszego województwa. Przyłączenie powiatu raciborskiego to temat, którym się zajmę w Sejmie, bo mam bardzo pozytywny odzew od samorządowców i mieszkańców w tym temacie. Mówią, że Racibórz, jako trzecie miasto prezydenckie na pewno nie straci na tym finansowo - dodaje Marcin Oszańca.

  - W kontekście zdrowia, sztandarowy pomysł to taki, że jeżeli w ciągu 60 dni nie otrzymamy pomocy specjalisty na NFZ, to NFZ opłaci wizytę prywatną - mówi i dodaje: "Trzecia droga, albo trzecia kadencja PiSu".

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-10-13 23:59:54 [31.0.2.*] id:1665977  
  coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
  Oszołom Katol..

  Nick:
  Treść: