• Dodano: 2023-10-09 / 14:00

LZS Starowice przegrywa z liderem ligi

(Fot. MKS Kluczbork)

MKS Kluczbork po raz trzeci z rzędu nie wygrywa spotkania

Niezbyt dobre wieści na temat przedstawicieli Opolszczyzny przychodzą z boisk w grupie trzeciej w trzeciej lidze. LZS Starowice notują kolejną porażkę na swoim koncie, a MKS Kluczbork z Wrocławia przywozi tylko punkt.

Podopieczni Jakuba Reila na własnym boisku podejmowali lidera rozgrywek - Rekord Bielsko-Biała i już po dziesięciu minutach przegrywali 0:2 - a oba gole zdobył Filip Waluś. Po przerwie bielszczanie dorzucili jeszcze dwa trafienia - w 57 minucie podwyższa Kacper Kasprzak, a w końcówce wynik ustala Mariusz Idzik.

Po znakomitym starcie sezonu, mały kryzys dopadł MKS Kluczbork. Ostatnie zwycięstwo podopieczni Łukasza Ganowicza zanotowali 16 września (wygrana 3:1 z Gwarkiem Tarnowskie Góry) i mieli nadzieję na kolejne trzy punkty ze Ślęzą Wrocław. W 27 minucie niezawodny w tym sezonie Marcin Przybylski trafił do siatki rywali. Gospodarze odpowiedzieli już w drugiej połowie, bramką Pawła Wojciechowskiego, czym ustalił wynik meczu.

Obecnie kluczborczanie zajmują szóstą lokatę, ze stratą jedenastu oczek do liderującego Rekordu. Starowiczanie natomiast zajmują siedemnaste miejsce, ze stratą czterech punktów do bezpiecznego miejsca.