• Dodano: 2023-09-19 / 11:52

MKS Kluczbork utrzymuje pozycje na podium grupy 3 w trzeciej lidze

(Fot. MKS Kluczbork)

Na przeciwnym biegunie jest za to LZS Starowice

Uczeń jeszcze nie pokonał mistrza. Łukasz Ganowicz i jego MKS Kluczbork pokonał Gwarek Tarnowskie Góry i szkoleniowca tego zespołu - byłego asystenta czterdziestodwulatka - Bartłomieja Cymerysa.

Nie minął nawet kwadrans a już zawodnicy gospodarzy prowadzili w spotkaniu. Bramkę na 1:0 zdobył Marcin Przybylski i jak się okazało - był to jedyny gol w tej połowie. Na kolejne trafienie przyszło nam czekać do siedemdziesiątej drugiej minuty, a uczynił to ponownie Przybylski. Tuż przed końcem regulaminowego czasu gry z rzut karny na gola zamienił Kacper Będzieszak, ale ich marzenia o choćby punkcie z tego meczu w doliczonym czasie gry rozbił Marko Zawada.

LZS Starowice nie powiększył swojego dorobku punktowego. Zeszłotygodniowa wygrana nie przełożyła się na rozpoczęcie "serii", gdyż już w wyjazdowym spotkaniu przegrali z Lechią Zielona Góra 0:2. Bramki dla zwycięzców zdobyli Przemysław Mycan i Gibi Embaló odpowiednio w 41 i 75 minucie. Obecnie podopieczni Jakuba Reila zajmują szesnastą lokatę a MKS - trzecią.