• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1213
  • Dodano: 2023-09-06 / 17:14
  • Komentarzy: 0

  iPrime Bogacica nadal z kompletem zwycięstw

  (Fot. KS iPrime Bogacica)

  Mamy w BS Leśnica czwartej lidze opolskiej także drużynę z kompletem porażek

  Beniaminek wjechał w tę ligę pełną parą. iPrime Bogacica odniosła kolejne zwycięstwo z trudnym rywalem i pozostaje na pierwszym miejscu opolskiej czwartej ligi.

  Tym razem na pokonanym polu pozostawili spadkowicza z grupy trzeciej w trzeciej lidze - Polonię Nysa. Choć to goście trafili jako pierwsi - nie pomylił się z rzutu karnego Maciej Pisula. Szybko jednak wyrównał Pielok. Po zmianie stron gospodarze dorzucili jeszcze dwie bramki i trzy punkty zostały w Bogacicy. Inne ciekawe spotkanie było w Głogówku, gdzie miejscowa Fortuna podejmowała innego spadkowicza - Stal Brzeg. Górą tam okazali się przyjezdni - a jedyne trafienie w meczu zdobył z jedenastu metrów zdobył Rafał Brusiło.

  Smaku zwycięstwa do tej pory nie zaznały dwie drużyny - rezerwy Odry Opole, które mają na koncie, jeden punkt i Pogoń Prudnik. Beniaminek w pojedynku z inną drużyną która awansowała w tym sezonie - Polonią Karłowice - przegrał 1:2 i z kompletem porażek zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

  Fortuna Głogówek 0-1    Stal Brzeg
  LZS Domaszkowice 1-1 Victoria Chróścice
  iPrime Bogacica 3-1    Polonia Nysa
  Polonia Karłowice 2-1    Pogoń Prudnik
  LZS Walce 3-3 Piast Strzelce Opolskie
  Porawie Większyce 3-1 Odra II Opole
  Ruch Zdzieszowice 5-3 LZS Piotrówka
  Małapanew Ozimek 2-0 MKS Gogolin
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".