• Wyświetleń: 4472
    • Dodano: 2023-09-03 / 09:50

Trzy punkty zostają przy Oleskiej!

Bohaterem opolan został Din Sula

Ależ forma Odry Opole! Już bez Macieja Makuszewskiego podopieczni Adama Noconia pokonali Arkę Gdynia 1:0 i na ten moment przewodzą w Fortuna 1-ej Lidze.

W pierwszej połowie gospodarze prowadzili grę, jednak nie umieli znaleźć sposobu na dobrze interweniującego Pawła Lenarcika i do przerwy był bezbramkowy remis.

Po zmianie stron Artur Haluch musiał się natrudzić, by obronić strzał jednego z zawodników Arki z dalszej odległości, lecz jego koledzy z pola odpowiedzieli konkretnie gościom. Jakub Antczak pomknął lewą stroną i przegrał rywalizację sam na sam z Lenarcikiem, lecz czujny był albański napastnik Odry, który skierował piłkę do bramki i - jak się okazało - zapewnił gospodarzom trzy punkty, choć gdynianie walczyli do końca o zmianę rezultatu i dość często nieprzepisowo, co skutkowało dwoma czerwonymi kartkami - dla Martina Dobrotki i Michała Marcjanika.

Odra Opole - Arka Gdynia 1:0
    Bramka: Din Sula 50'