• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1512
  • Dodano: 2023-09-01 / 17:50
  • Komentarzy: 1

  Miał przyjechać do Namysłowa tylko po to, aby okradać markety

  (Fot. KPP Namysłów)

  Kara pozbawienia wolności, nawet do 5 lat grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez patrol prewencji. Mieszkaniec Oławy miał przyjechać do Namysłowa tylko po to, aby okradać markety. Usłyszał już zarzut kradzieży. Wysokość poniesionych strat kwalifikuje jego czyn jako przestępstwo.

  29 sierpnia około godziny 20 funkcjonariusze Namysłowskiej Prewencji zatrzymali na gorącym uczynku podejrzanego o kradzież w jednej z namysłowskich drogerii. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec Oławy. Mężczyzna przyjechał do Namysłowa tylko po to aby okradać sklepy.

  Po przywiezieniu do komendy mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie, a następnego dnia usłyszał zarzuty. Mieszkaniec Oławy przyznał się do przedstawionych mu zarzutów.. Za takie przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

  Kryminalni sprawdzają także, czy mężczyzna może mieć związek z kradzieżami sklepowymi w innych miastach na Opolszczyźnie. Obecnie wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tych spraw. 35-latek był już wcześniej karany oraz odbywał kare pozbawienia wolności.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-09-01 18:58:10 [83.26.37.*] id:1663904  
  Krzycho: Napisał postów [5005], status [VIP] Reputacja
  łapy obciąć to więcej nie będzie kradł

  Nick:
  Treść: