• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 2884
  • Dodano: 2023-07-16 / 17:10
  • Komentarzy: 0

  Jedzie przez Polskę na rowerze zachęcając do wsparcia schroniska w Opolu

  (Fot. archiwum prywatne)

  25-letni opolanin postanowił pomóc zwierzakom skrzywdzonym przez los. Wsiadł na rower i łącząc pasję z miłością do zwierząt zachęca do wpłat na opolskie schronisko przy Torowej.


  Paweł Błaszczyk, 25-latek pochodzący z Opola spędzi długi czas na rowerze przemierzając Polskę. Wszystko po to, by zachęcić do wpłat na rzecz Opolskiego Schroniska dla Zwierząt.

  - Droga będzie ciężka i długa tak jak długo czekają zwierzaki w schronisku na adopcję. Planując tę wyprawę pomyślałem, że chciałbym żeby po za osiągnięciem własnego celu móc zrobić coś dobrego dla innych. Może pomóc osiągnąć innym cel. Od zawsze w moim życiu towarzyszyły przeróżne zwierzęta i pałam do nich ogromną miłością. Dlatego też, postanowiłem że założę tę zbiórkę - pisze Paweł.

  Bohater wyprawy skontaktował się wcześniej ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu z zapytaniem czy byli by chętni na taką akcję. - Byli jak najbardziej na tak! Także, jest mi bardzo miło poinformować Cię Drogi Darczyńco że wraz z Opolskim Schroniskiem zbieramy pieniążki na te cudowne i nieuczciwie potraktowane przez los istoty. Zbieram na to co jest potrzebne aktualnie w schronisku. Jedzonko, karmy, smycze, koce, miski czy elementy do drobnych napraw - słyszymy.

  Opolanin podkreśla, że te wyprawa ma dla niego ogromne znaczenie. - Będę ogromnie wdzięczny za każdy pieniążek przekazany na tę zbiórkę i obiecuję że wraz z załogą Opolskiego schroniska, rozdysponujemy każdą złotówkę najlepiej jak się da by chodź trochę nasze pupile poczuły się lepiej! Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego - dodaje na koniec.

  Zbiórkę można wesprzeć na portalu pomagam.pl - klikając w link poniżej:


  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".