• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 573
  • Dodano: 2023-07-11 / 12:23
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Konto w mBank dla studentów: korzyści i specjalne oferty

  Banki doceniają młodych klientów. Doskonale sobie zdają sprawę z tego, że jeśli taka osoba zdecyduje się na założenie konta, i będzie z niego zadowolona, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że w dorosłym życiu zostanie w tym banku już na zawsze. Stąd też specjalne oferty rachunków bankowych: banki rezygnują z opłat za konto dla studentów i młodych, mając nadzieję, że za kilka lat taka osoba zaciągnie u nich pożyczkę, weźmie kredyt hipoteczny, może założy konto biznesowe.

  Co powinno mieć konto dla młodych? Większość odpowie: musi być darmowe bez żadnych opłat, mieć dobrą aplikację mobilną i nowoczesne rozwiązania.


  I takie jest właśnie eKonto osobiste mBanku dla młodych - sprawdź opinie: https://e-kursy-walut.pl/konta-osobiste/mbank-konto-opinie/. Bez cienia wątpliwości to jedna z najatrakcyjniejszych ofert rachunku dla studentów (i nie tylko), jaką można znaleźć na rynku. eKonto osobiste w mBanku dla studentów i wszystkich młodych jest całkowicie darmowe, tak samo jak karta, wypłaty z bankomatów i przelewy. Ale niskie opłaty (a dokładniej ujmując, ich brak) to nie wszystko, co mBank może zaoferować. To różnego rodzaju promocje, świetna aplikacja na telefon, wiele metod płatności mobilnych, których nie mają inne banki.


  Kto może założyć eKonto osobiste dla młodych w mBanku?


  eKonto osobiste dla młodych, zwane także eKontem Możliwości, mogą założyć nie tylko studenci. Otwarcie konta może nastąpić już po 13 urodzinach dziecka - oczywiście za zgodą rodzica. W momencie, gdy ukończysz 18 lat, możesz samodzielnie założyć eKonto Możliwości w mBanku i korzystać z darmowego rachunku bez żadnych opłat.


  Tak więc eKonto Możliwości w mBanku mogą założyć osoby w wieku 13-24 lat. Nie musisz być wcale studentem, by korzystać z eKonta. Konto dla studenta oznacza po prostu konto dla młodych, w studenckim wieku.


  Gdy ukończysz 25 rok życia automatycznie zostanie on przekształcony w rachunek eKonto Osobiste. Co za tym idzie, zmienią się warunki jego prowadzenia oraz opłaty za konto, kartę i pozostałe czynności.


  eKonto osobiste mBanku dla studentów - opłaty i prowizje


  Opłaty za eKonto osobiste mBanku dla młodych


  Bank nie pobiera opłat za prowadzenie rachunku dla studentów i pozostałych młodych. Korzystanie z eKonta osobistego Możliwości jest bezwarunkowo darmowe.


  Korzystasz = nie płacisz.


  Nie korzystasz = nie płacisz.


  Opłata za kartę do eKonta osobistego mBank dla studentów


  W mBanku masz do wyboru karty debetowe ze standardowym wizerunkiem, z wizerunkiem z galerii banku bądź też możesz stworzyć całkowicie własną kartę, wgrywając swoje zdjęcie. Pomyśl, możesz na wizerunek karty wybrać ulubione zdjęcie z wakacji, swojego ukochanego zwierzaka czy nawet swoje selfie.


  Co najważniejsze, zarówno wydanie karty do konta, jak i użytkowanie karty jest w każdym przypadku darmowe. mBank nie pobiera od młodych opłaty za kartę z wizerunkiem, co czyni jego ofertę bardzo atrakcyjną - z reguły koszt jej wydania to kilkanaście złotych.


  eKonto osobiste dla młodych - opłaty za bankomaty


  eKonto Możliwości w mBanku dla osób do 24 roku życia jest bezpłatne także pod względem bankomatów. Zyskujesz darmowe wypłaty z bankomatów wszystkich sieci w Polsce oraz za granicą. Warto tylko pamiętać, że wypłaty i płatności w walucie innej niż PLN wiążą się z opłatą za przewalutowanie transakcji:  • 5,9% kwoty transakcji lub

  • 3,5%, jeśli wcześniej aktywujesz usługę wielowalutową.


  Premia za konto osobiste w mBank dla studentów


  Czy wiesz, że nowy klient mBank, który założy eKonto osobiste, może liczyć nie tylko na niskie opłaty, ale także na premię na start od banku? Jeśli założysz konto na stronie internetowej banku lub w aplikacji i spełnisz proste warunki promocji (np. 8 płatności kartą), to bank przeleje na Twój rachunek nagrodę. Może to być nawet kilkaset złotych!


  mBank - nowoczesne rozwiązania i płatności mobilne


  Opłaty to tylko część tego, co wpływa na całkowitą ocenę rachunku osobistego. Oprócz tego najlepsze konto bankowe powinno być nowoczesne i podążać za trendami. Takie właśnie jest eKonto osobiste mBank dla młodych. Bank ten zawsze jako jeden z pierwszych wprowadza nowe rozwiązania płatnicze.  1. BLIK tradycyjny i zbliżeniowy. Teraz możesz płacić BLIKiem zbliżeniowo. mBank jako jeden z 6 banków w Polsce wprowadził tę możliwość do eKonta.

  2. Google Pay i Apple Pay.

  3. Płatności zegarkiem Garmin Pay.

  4. Płatności FitBit Pay.

  5. SwatchPay.

  6. Płatności opaską Xiaomi przez Xiaomi Pay.


  eKonto osobiste dla młodych i studentów w mBanku - podsumowanie korzyści  • Brak opłat za: prowadzenie konta, wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz bankomatów za granicą, przelewy internetowe, wydanie i utrzymanie karty, również z własnym wizerunkiem.

  • Konto można założyć w promocji mBank dla nowych klientów, z gwarantowaną premią.

  • Częste promocje na podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym oraz na rachunku Moje Cele.

  • Nowoczesne płatności mobilne, telefonem lub zegarkiem.


  Więcej o najlepszych kontach osobistych dowiesz się z rankingu dostępnego na stronie: https://e-kursy-walut.pl/konta-osobiste/  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".