• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 3652
  • Dodano: 2023-06-30 / 13:31
  • Komentarzy: 0

  BUZZbus jak co roku uruchamia specjalną linię obsługującą park rozrywki Energylandia

  ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący 123 atrakcje, które znajdują się na obszarze 70 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

  Jak można dojechać do EnergyLandi?
  Bardzo prosto! BUZZbus - przewoźnik autokarowy, jak co roku uruchamia specjalną linię obsługującą park rozrywki. Autokary wyruszą z Wrocławia do Zatora, przez Oławę, Brzeg, Opole, Strzelce Opolskie zabierając wszystkich chętnych na całodzienną zabawę w parku. W Opolu autobusy odjeżdżają z Centrum Przesiadkowego

  - Cieszymy się, ze już kolejny - 4 rok możemy zabrać pasażerów żądnych przygód do Energylandii. Nasze komfortowe autokary podjeżdżają pod samo wejście do parku - nie trzeba się przesiadać, czy szukać możliwości dotarcia do parku korzystają. Bliżej niż wybierając nasz autokar - podjechać pod wejście się nie da. Pomijając również aspekty ekologiczne wyboru transportu zbiorowego, warto pamiętać, że spora liczba osób wybiera ze względów bezpieczeństwa: po całodziennym szaleństwie podróżnicy po prostu są zmęczeni aby prowadzić samochody osobowe. Podróżując z nami - można odpocząć, nasi kierowcy dbają, aby bezpiecznie dowieźć Was do domu. - mówi właściciel firmy Marcin

  Autokary z Wrocławia będą kursować w lipcu i sierpniu w soboty, poniedziałki oraz wybrane środy.
  W pozostałe dni, klienci chcący dojechać do parku będą mieć do dyspozycji możliwość dojazdu autokarami BUZZbus z Katowic (odjazd 8:25, MDA Sądowa Katowice), które kursują każdego dnia, w którym park jest otwarty.

  Przystanki odjazdów autokaru:
  Oława - Rondo 1 Maja
  Brzeg, Lotos, ul. Starobrzeska godz: 6:20
  Opole, Centrum Przesiadkowe 1 Maja, peron 1, godz 7:05
  Strzelce Opolskie, ul. Krakowska, Kino 7:45

  W Energylandii zatrzymujemy się bezpośrednio przed wejściem do parku. Podróż powrotna z parku rozpoczyna się o godzinie 20:15 a podczas wydarzeń specjalnych nawet o 23:15!

  Bilety do nabycia są wyłącznie elektronicznie na www.buzzbus.pl
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".