• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 5720
  • Dodano: 2023-06-08 / 18:09
  • Komentarzy: 1

  W szpitalu zmarła 49-latka, uczestniczka wczorajszego wypadku na DK40

  (Fot. KPP Kędzierzyn-Koźle)

  Wzrósł bilans ofiar wczorajszego, tragicznego wypadku w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. Podczas wczorajszego zdarzenia, na miejscu zginęła 18-latka. W szpitalu z kolei zmarła jej 49-letnia matka, która również brała udział w wypadku.  Przypomnijmy, w środę 7 czerwca około godziny 17.00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów na trasie Kędzierzyn - Koźle - Głogówek w ciągu Drogi Krajowej nr 40. Na miejsce wezwano zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

  Jak poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu, funkcjonariusze na miejscu ustalili wstępne okoliczności tragicznego zdarzenia. 18-latka kierująca osobowym seatem, na wysokości zjazdu na Dobieszowice, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu audi 20-latkowi. W wyniku zderzenia pojazdów, 18-letnia kierująca zmarła na miejscu. Jej 49-letnia pasażerka (jej mama) trafiła w ciężkim stanie do szpitala. Niestety, jej życia również nie udało się uratować.

  Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-06-09 13:54:38 [5.173.206.*] id:1660687  
  [moderacja]: Napisał postów [0], status [ ! Troll ! ]
  [moderacja]
  [-5]

  Nick:
  Treść: