• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 2637
  • Dodano: 2023-06-08 / 09:50
  • Komentarzy: 0

  Zderzenie dwóch samochodów osobowych w Bukowie Śląskiej

  Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w miejscowości Bukowa Śląska (powiat namysłowski). Służby interweniowały w środę wieczorem do zderzenia dwóch samochodów osobowych.  W środę 7 czerwca około godziny 21.00 do namysłowskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Bukowa Śląska. W ciągu Drogi Krajowej nr 39 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zdarzenia zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego i zastępy straży pożarnej z powiatu namysłowskiego.

  Przed godziną 22.30 służby zakończyły swoją pracę. Na drodze nie ma utrudnień. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia ustalają namysłowscy policjanci.

  Długi czerwcowy weekend to czas, kiedy ruch na drogach jest większy. Policjanci szczególną uwagę zwracają na trzeźwość kierujących oraz prędkość, z jaką się poruszają. Ważne jest również używanie fotelików do przewożenia dzieci oraz korzystanie z pasów bezpieczeństwa. Musimy pamiętać, że dobre warunki drogowe nie są gwarancją bezpiecznego podróżowania. Najczęstszą przyczyną wypadków, szczególnie tych tragicznych w skutkach, jest brawura połączoną z nadmierną prędkością, a w przypadku długich podróży, także zmęczenie.

  Zdjęcie (1/5)

  (Fot. KP PSP Namysłów)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".