• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 4567
  • Dodano: 2023-06-05 / 08:19
  • Komentarzy: 0

  "Zaległy" dzień dziecka na sportowo. Klub Biegowy Odra Opole ma ponad 30 małych zawodników

  To już trzecia taka impreza Niebiesko-Czerwonych biegaczy z Klubu Biegowego Odra Opole. Jak zgodnie twierdzą sportowcy, dzieci to przyszłość, a o przyszłość trzeba dbać.


  Największy klub biegowy zrzeszający aktywnych sportowców z powiatu opolskiego zorganizował uroczysty Dzień Dziecka. Uroczystość odbyła się w Osowcu na terenie łowiska.

  Sportowcy z Klubu Biegowego Odra Opole to osoby w różnym wieku, wykształceniu, pracujący w wielu branżach. Połączyła ich pasja do biegania, dzięki której wspólnie inicjują wiele akcji, zarówno pomocowych, jak też i rozrywkę. Klub Biegowy Odra Opole zrzesza osoby aktywne na co dzień, sympatyzujące z opolskim klubem piłkarskim Odra Opole. Okazuje się, że niebiesko-czerwona grupa biegaczy nie tylko może pochwalić się sukcesami na zawodach, ale też wspaniałą organizacją wydarzeń i niesamowitym zgraniem. Świadczy o tym ubiegła niedziela, która była niejako zaległym dniem dziecka.

  Głośne, sportowe zabawy na świeżym powietrzu - tak po raz trzeci biegacze z niebiesko-czerwonej drużyny podziękowali dzieciakom za współtworzenie drużyny. Biegacze z Klubu Biegowego Odra Opole zorganizowali sportowy dzień dziecka dla ponad trzydziestu maluchów, które dobrze znają już biegowe ścieżki. - Do takich inicjatyw nie trzeba nas długo namawiać. Grupa jest bardzo zorganizowana i nawet spontaniczny pomysł jest realizowany błyskawicznie. Wśród naszych biegaczy są osoby odpowiedzialne za gromadzenie funduszy, są ulubieńcy dzieci, którzy poprowadzą każdą imprezę. Każdy z nas zawsze jest za jakąś sferę odpowiedzialny a finalnie robimy bardzo fajną rzecz, którą dzieci zapamiętają na długo - dodają członkowie Klubu.

  Tym razem bez żadnej presji czasu, parcia na wynik, klub urządził swoim najmłodszym zawodnikom wiele zabaw i ciekawych rywalizacji - znalazł się także tor przeszkód.

  Klub Biegowy Odra Opole trenuje wspólnie w każdy wtorek o godzinie 19.00. Spotkania mają miejsce najczęściej pod mostem im. Ireny Sendlerowej. Biegacze podkreślają, że w treningu może wziąć udział każdy chętny.

  Zdjęcie (1/35)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".