• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 16527
  • Dodano: 2023-05-26 / 12:12
  • Komentarzy: 5

  Wypadek przy przejściu dla pieszych na Sienkiewicza. Kierowca - senior trafił do szpitala

  To zdarzenie "na szczęście" skończyło się hospitalizacją tylko kierowcy. 88-latek jadący ulica Sienkiewicza w stronę centrum Opola zjechał z drogi tuż przy przejściu dla pieszych przy szkole podstawowej i z dużą siłą uderzył w latarnię.


  W piątek 26 maja około godziny 11.00 do opolskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o pojeździe osobowym, który wjechał w latarnię tuż przy przejściu dla pieszych na ulicy Sienkiewicza. Na miejsce wezwano pogotowie oraz policję. Miejsce zdarzenia znajduje się tuż przy szkole podstawowej oraz technikum, gdzie jest dużo młodzieży i dzieci.

  Po dojeździe na miejsce pierwszych służb udzielono pomocy kierującemu i sprawdzono, czy nikt inny nie został poszkodowany. Według wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy policji, 88-letni kierowca podczas jazdy zasłabł. Niewykluczone, że mógł dostać udaru.

  Zespół Ratownictwa Medycznego po wstępnej pomocy seniorowi przetransportował go do szpitala. Na szczęście w momencie zdarzenia nikt nie przechodził chodnikiem ani przez przejście.

  Dokładne okoliczności tego wypadku są w trakcie ustalania.

  Zdjęcie (1/10)

  (Fot. Pav)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".