• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 4755
  • Dodano: 2023-05-26 / 09:55
  • Komentarzy: 0

  Wypadek na obwodnicy Osowca

  Długi czas zablokowana była droga DK 45 w Osowcu po zderzeniu dwóch pojazdów w czwartek po południu. Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń.


  W czwartek 25 maja przed godziną 18.00 do opolskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów (osobowego oraz busa) na Drodze Krajowej nr 45 - to obwodnica Osowca. Do zdarzenia zadysponowano zastępy straży pożarnej z JRG1 Opole, OSP Osowiec, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policję.

  Według wstępnych ustaleń służb pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca osobowego opla nie zachował bezpiecznej odległości między poprzedzającym go pojazdem i uderzył w tył dostawczego Volkswagena, którego kierowca skręcał w boczną drogę. W wyniku zderzenia pojazdów, samochód dostawczy przewrócił się na bok blokując drogę.

  Na szczęście w zdarzeniu nikomu nic się nie stało. Na czas działań służb droga była chwilowo nieprzejezdna, następnie ruch odbywał się z utrudnieniami. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia opolska policja.

  Zdjęcie (1/4)

  (Fot. OSP Osowiec)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".