• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1257
  • Dodano: 2023-05-20 / 21:16
  • Komentarzy: 0

  Odra bez gola w Gliwicach

  (Fot. Dżacheć)

  Opolanie przegrali z Ruchem Chorzów 0:3

  Dobra gra, ale nie przyniosła owoców. Odra Opole przegrała w Gliwicach z walczącym o awans do PKO BP Ekstraklasy Ruchem Chorzów 0:3.

  Opolanie na pewno mogli jechać na Górny Śląsk z optymizmem. Po wygranej 2:0 ze Stalą Rzeszów, Opolanie mieli nadzieję na urwanie punktów zespołowi z Chorzowa. I faktycznie w pierwszej połowie to Odra wyglądała lepiej. Kreowała sobie sytuację, mądrze się broniła, ale sama wpakowała sobie piłkę do siatki. W 40 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola samobójczego strzelił Jakub Szrek. Do przerwy Odra przegrywała 0:1.

  Kwadrans po zmianie stron było już 2:0 dla Ruchu. Bramkę zdobył Sikora. Mimo kilku prób, Odra nie potrafiła znaleźć sposobu na pokonanie Jakuba Bieleckiego. Bramkarz Chorzowian znokautował później Tomasa Mikinica, który w konsekwencji zwichnął dwa zęby i złamał dwie kości twarzoczaszki. W 83 minucie błąd popełnili defensorzy Odry i Daniel Szczepan ustalił wynik na 3:0.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".