• Dodano: 2023-05-15 / 09:32

Dwucyfrowy pogrom w Ozimku

Cała liderująca trójka zanotowała w tej kolejce zwycięstwa

W 26 kolejce Banku Spółdzielczego w Leśnicy IV Liga Opolska, na liczbę oglądanych bramek nie mogli narzekać kibice Małej-Panwii Ozimek.

Piłkarze z tego klubu aż dwunastokrotnie pokonywali bramkarza Unii Krapkowice. Do przerwy było 4:0, a po zmianie stron gospodarze upokorzyli drużynę przyjezdną. W Ozimku brylował przede wszystkim Fabiano, który skompletował hat-tricka już w pierwszej połowie, a po zmianie stron dorzucił jeszcze jedno trafienie.

Mała Panwia wygrywa, a goniące ją drużyny w rywalizacji o trzecie miejsce przegrywają swoje spotkania. Szczególnie zaskakująca jest porażka Fortuny Głogówek, która została pokonana u siebie przez Piast Strzelce Opolskie. Rezerwy Odry natomiast były bez szans z LZS-em Starowice. Liderzy ligi aż sześciokrotnie pokonali bramkarza gości. Pięć bramek padło w meczu vice-lidera - Ruchu Zdzieszowice, który u siebie ograł Victorię Chróścice.

Ruch Zdzieszowice 3-2 Victoria Chróścice
    Fortuna Głogówek 1-2 Piast Strzelce Opolskie
    Małapanew Ozimek 12-0 Unia Krapkowice
    MKS Gogolin 3-2 Skalnik Gracze
    LZS Walce    1-2 OKS Olesno
    Porawie Większyce 4-1 Polonia Głubczyce
    LZS Piotrówka 2-2 Start Jełowa
    LZS Starowice 6-1 Odra II Opole