• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 6621
  • Dodano: 2023-05-06 / 08:28
  • Komentarzy: 1

  Pożar w budowanym hotelu w Sławięcicach

  Pożar wybuchł w piątek po południu w części remontowanej hotelu w Sławięcicach. O zdarzeniu służby poinformowali pracownicy wykonujących prace budowlane.  W piątek 5 maja przed godziną 13.00 do kędzierzyńsko-kozielskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o pojawieniu się ognia w remontowanym hotelu w Sławięcicach. Na miejsce zadysponowano zastępy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Kędzierzyna-Koźla oraz jednostki OSP Sławięcice, OSP Miejsce Kłodnickie i OSP Cisowa.

  O zdarzeniu służby poinformowali pracownicy wykonujących prace budowlane. Na szczęcie strażacy szybko opanowali pożar, dzięki czemu ogień nie rozprzestrzenił się na dach hotelu. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych, a wszyscy pracownicy ewakuowali się przed przybyciem służb ratowniczych. Na tę chwilę nie znane są przyczyny pojawienia się ognia. Sprawę badają odpowiednie służby.

  Zdjęcie (1/6)

  (Fot. OSP Miejsce Kłodnickie)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-05-06 13:20:34 [5.173.105.*] id:1659547  
  [moderacja]: Napisał postów [1845], status [zrobił/a karierę] Reputacja
  [moderacja]
  [-5]

  Nick:
  Treść: