• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 2526
  • Dodano: 2023-05-05 / 13:42
  • Komentarzy: 0

  Zderzenie pojazdów w Łące Prudnickiej. Jedna osoba trafiła do szpitala

  Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dzisiaj, przed godziną 9.00 w Łące Prudnickiej. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci ruchu drogowego, przyczyną zderzenia pojazdów było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.


  W piątek 5 maja około godziny 9.00 na Drodze Krajowej nr 40 w Łące Prudnickiej doszło do zderzenia dwóch aut osobowych.

  - Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci ruchu drogowego, 20-latek kierujący bmw skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym z przeciwnego kierunku suzuki. Drugim pojazdem kierowała 41-letnia kobieta, która doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala. Na szczęście nie są to obrażenia zagrażające jej życiu. Kierujący pojazdami byli trzeźwi - informuje Komenda Powiatowa Policji w Prudniku.

  Na czas działań służb droga była zablokowana. Przed nami kolejny majowy weekend. Pogoda sprzyja różnego rodzaju wyjazdom. Dlatego, to, czy dojedziemy bezpiecznie do celu, w dużej mierze zależy od nas samych: kierowców, rowerzystów i pieszych. Apelujemy o rozwagę oraz rozsądek na drodze!

  Zdjęcie (1/4)

  (Fot. Policja Prudnik)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".