• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 8385
  • Dodano: 2023-05-02 / 20:11
  • Komentarzy: 1

  Gdzie załatwić sprawę? Wielkie przenosiny miejskich wydziałów do CUP

  Do nowej siedziby przeniesie się siedem wydziałów Urzędu Miasta, które obsługują największą liczbę mieszkańców. To też wydziały, które do tej pory były rozsiane po całym Opolu. Do połowy czerwca wszystkie, plus Miejski Zarząd Dróg, znajdą się w budynku CUP przy ulicy Pileckiego.


  Pierwszym wydziałem, który zacznie przyjmować mieszkańców w nowym budynku przy ulicy Pileckiego jest Wydział Lokalowy. W dotychczasowej siedzibie przy Ozimskiej pracownicy będą przyjmowali mieszkańców do 8 maja. Dzień później już będą obsługiwani w Centrum Usług Publicznych. Zmienią się też numery telefonów, dzięki którym będzie można kontaktować się z pracownikami (szczegóły w tabeli).

  Kolejnym wydziałem, który mieni lokalizację będzie Wydział Polityki Społecznej. Przy Budowlanych 4 będzie działał do 12 maja. Od 15 maja będzie przyjmował klientów już w Centrum Usług Publicznych.

  Urząd Stanu Cywilnego, bez Sali Ślubów, będzie pracował w Ratuszu do 17 maja, a dzień później urzędnicy będą przyjmowali klientów już w CUP. Śluby, jak dotychczas, będą się odbywały w budynku Ratusza.

  Referaty ewidencji ludności, dowodów osobistych oraz działalności gospodarczej Wydziału Spraw Obywatelskich do 18 maja będą obsługiwały mieszkańców w budynku przy Placu Wolności. UWAGA! 19 maja Wydział Spraw Obywatelskich nie będzie obsługiwał klientów. Natomiast od 22 maja referaty będą przyjmowały klientów już w Centrum Usług Publicznych.

  Referat komunikacji, zajmujący się prawami jazdy i dowodami rejestracyjnymi, przy Placu Wolności będzie działał do 9 czerwca. 12 czerwca nastąpi przerwa w obsłudze mieszkańców, a od 13 czerwca mieszkańcy będą obsługiwani w Centrum Usług Publicznych

  Biuro Miejskiego Rzecznika Konsumentów do 13 czerwca będzie działało w budynku przy Piastowskiej 17, a od 14 czerwca w CUP.

  Zdjęcie (1/9)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-05-03 11:56:18 [5.184.228.*] id:1659446  
  liberty: Napisał postów [5250], status [Szycha] Reputacja
  Ciekawe co dalej z obiektami na Placu Wolności i na Ozimskiej 19 oraz z pomieszczeniami w ratuszu?

  Nick:
  Treść: