• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 8326
  • Dodano: 2023-04-01 / 20:28
  • Komentarzy: 1

  Wypadek w powiecie namysłowskim. Cztery osoby trafiły do szpitala

  W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych na trasie Igłowice - Bukowa Śląska, cztery osoby trafiły do szpitala. Na miejscu zdarzenia lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a utrudnienia na tej trasie trwały około dwóch godzin.


  W sobotę 1 kwietnia około godziny 17.00 do namysłowskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku. Do zdarzenia zadysponowano zastępy straży pożarnej z Namysłowa, Zespół Ratownictwa Medycznego, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i policję.

  Na trasie pomiędzy Igłowicami, a Bukową Śląską doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Kobieta za kierownicą audi z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu zderzając się z innym pojazdem.

  - Kierująca audi na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu uderzając w prawidłowo poruszającego się peugeota. W wyniku tego zdarzenia cztery osoby zostały poszkodowane, w tym 15-letni pasażer audi. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali zabrani do szpitala. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - przekazał - st. sierż. Łukasz Wróblewski.

  Przed godziną 20.00 służby zakończyły swoją pracę. Na drodze nie ma już utrudnień. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia ustalają namysłowscy policjanci.

  Zdjęcie (1/8)

  (Fot. KPP Namysłów)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-04-02 14:41:03 [188.146.126.*] id:1658421  
  [moderacja]: Napisał postów [2], status [ ! Troll ! ]
  [moderacja]
  [-5]

  Nick:
  Treść: