• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 8327
  • Dodano: 2023-04-01 / 20:28
  • Komentarzy: 1

  Wypadek w powiecie namysłowskim. Cztery osoby trafiły do szpitala

  W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych na trasie Igłowice - Bukowa Śląska, cztery osoby trafiły do szpitala. Na miejscu zdarzenia lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a utrudnienia na tej trasie trwały około dwóch godzin.


  W sobotę 1 kwietnia około godziny 17.00 do namysłowskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku. Do zdarzenia zadysponowano zastępy straży pożarnej z Namysłowa, Zespół Ratownictwa Medycznego, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i policję.

  Na trasie pomiędzy Igłowicami, a Bukową Śląską doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Kobieta za kierownicą audi z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu zderzając się z innym pojazdem.

  - Kierująca audi na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu uderzając w prawidłowo poruszającego się peugeota. W wyniku tego zdarzenia cztery osoby zostały poszkodowane, w tym 15-letni pasażer audi. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali zabrani do szpitala. Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - przekazał - st. sierż. Łukasz Wróblewski.

  Przed godziną 20.00 służby zakończyły swoją pracę. Na drodze nie ma już utrudnień. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia ustalają namysłowscy policjanci.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-04-02 14:41:03 [188.146.126.*] id:1658421  
  [moderacja]: Napisał postów [2], status [ ! Troll ! ]
  [moderacja]
  [-5]

  Nick:
  Treść: