• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 768
  • Dodano: 2023-03-27 / 20:30
  • Komentarzy: 0

  Weegree przegrywa w stolicy

  (Fot. Dżacheć)

  Była to trzecia porażka z rzędu Opolan

  Zdecydowanie w słabszej formie są ostatnio zawodnicy Roberta Skibniewskiego. Weegree w wyjazdowym spotkaniu z Polonią Warszawa przegrywa 69:94.

  Mecze wyjazdowe nie są mocną stroną Opolan. Niestety, dwa ostatnie spotkania to były porażki wyjazdowe - w dramatycznych okolicznościach z Książem Wałbrzych oraz z MKKS-em Koszalin. Warszawiacy byli za to w znakomitej formie - przed meczem z Weegree mieli serię siedmiu zwycięstw z rzędu.

  Choć po pierwszej kwarcie to Opolanie prowadzili różnicą czterech punktów. W drugiej części wszystko posypało się od stanu 35:35. Wtedy to gospodarze zdobyli aż siedemnaście punktów przy jedynie trzech gości i do przerwy prowadzili różnicą czternastu oczek.

  Po zmianie stron Weegree nie było w stanie odrobić strat z tej kwarty. Tego dnia Polonia była po prostu za mocna. W finałowych dziesięciu minutach, od stanu 82:69, Poloniści zdobyli aż dwanaście oczek z rzędu i komplet punktów został w stolicy.

  KKS Polonia Warszawa - Weegree AZS Politechnika Opolska 94:69 (18:22, 34:16, 18:16, 24:15)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".