• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 8982
  • Dodano: 2023-03-23 / 13:56
  • Komentarzy: 0

  Poważny wypadek w powiecie brzeskim

  Droga krajowa nr 39 w Raciszowie po wypadku samochodu ciężarowego była całkowicie zablokowana w godzinach porannych. Brzescy policjanci ustalają przyczyny wypadku z udziałem samochodu ciężarowego, który zjechał z drogi do rowu.


  W czwartek 23 marca przed godziną 8.00 do brzeskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu ciężarowego na DK39 w pobliżu miejscowości Raciszów. Kierowca ciągnika siodłowego wypadł z drogi do rowu. Z naczepy pojazdu wysypał się ładunek, a kierujący został uwięziony w kabinie pojazdu.

  Na wypadek trafili policjanci z Namysłowa, którzy jechali na szkolenie i to oni powiadomili resztę służb.

  - 45-letni kierowca ciężarówki marki scania poruszał się w kierunku Namysłowa i w pewnym momencie wypadł do rowu. Policjanci będą ustalać przebieg i okoliczności w jakich doszło do wypadku - poinformowała asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.

  Rannego kierowcę zabrał do szpitala śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Przed godziną 10.00 ruch na DK 39 został odblokowany.

  Zdjęcie (1/3)

  (Fot. OSP Lubsza)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".