• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 3709
  • Dodano: 2023-03-22 / 15:03
  • Komentarzy: 1

  Wymijając pojazd, zderzył się z samochodem jadącym z naprzeciwka i uciekł

  (Fot. KPP Strzelce Opolskie)

  Kierowca skody w wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru wymijania zderzył się z samochodem jadącym z naprzeciwka, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Na szczęście 36-letni kierowca toyoty nie poniósł żadnych obrażeń, uszkodzone zostało jedynie lusterko i szyba boczna pojazdu. Zdarzenie zostało zarejestrowane za pomocą videorejestratora, znajdującego się w samochodzie poszkodowanego. Publikujemy nagranie ze zdarzenia ku przestrodze i apelujemy o zachowanie rozsądku na drodze.

  Dyżurny strzeleckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na drodze wojewódzkiej 409, pomiędzy Dąbrówka a Ligotą Dolną. Jak ustalili policjanci obecni na miejscu kierowca skody nieprawidlowo wykonal manewr wymijania, w wyniku czego zderzył się z samochodem marki toyota, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

  Na szczęście, 36-letni kierowca toyoty nie poniósł w wyniku zdarzenia żadnych obrażeń, a uszkodzeniu uległo jedynie lusterko oraz szyba boczna pojazdu. Kolizja została nagrana przez videorejestrator, znajdujący się w samochodzie 36-latka. Sprawą zajmują się policjanci z zespołu ds. wykroczeń.

  Po raz kolejny apelujemy o zachowanie rozsądku na drodze. Przypominamy, że nasza brawura i pośpiech może kosztować nie tylko zdrowie i życie nas samych, ale także innych uczestników ruchu drogowego. Apelujemy o zachowanie ostrożności i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-03-22 18:21:43 [83.7.212.*] id:1657991  
  dzony: Napisał postów [6349], status [VIP] Reputacja
  ciekawe jaką prędkością jechał samochód poszkodowany bo z nad przeciwka na pewno nie 90 km/h ;))

  Nick:
  Treść: