• Wyświetleń: 949
  • Dodano: 2023-03-20 / 11:34
  • Komentarzy: 1
  • Artykuł sponsorowany

  Bezgotówkowe Kino Objazdowe w Zdzieszowicach

  Już 22 marca 2023 r. do Zdzieszowic zawita kino objazdowe, które realizuje kolejną odsłonę projektu Bezgotówkowego Kina Objazdowego. Jego partnerem strategicznym jest Fundacja Polska Bezgotówkowa. Akcja została zainicjowana w odpowiedzi na potrzebę upowszechniania kultury oraz edukacji w zakresie finansów cyfrowych wśród mieszkańców mniejszych miejscowości, w których na co dzień nie ma dostępu do kina.

  W programie znalazły się propozycje dla najmłodszych widzów, ale też dla dorosłych. Seanse filmowe będą wyświetlane na profesjonalnych ekranach kinowych i będą się odbywać od rana do wieczora. Zobacz razem z nami na dużym ekranie najnowsze premiery kinowe. W repertuarze znajdzie się m.in.: Wyrwa"" - adaptacja bestsellerowej książki Wojciecha Chmielarza z rewelacyjnym Tomaszem Kotem, Karoliną Gruszką i Grzegorzem Damięckim, którą widzowie Bezgotówkowego Kina Objazdowego zobaczą przedpremierowo. Poza tym w trasie kina znajdą się również: sensacja 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, nagrodzony Srebrnym Lwem" Filip"", zrealizowany na podstawie powieści Leopolda Tyrmanda, oraz na specjalne życzenie widzów "Opiekun", w którym oparta na faktach historia rodzinna Roberta (Rafał Zawierucha) i Dominiki (Karolina Chapko) staje się pretekstem do głębszej opowieści o ewangelicznej postaci Józefa, ziemskiego opiekuna Jezusa i roli, jaką odegrał w życiu wielu współczesnych ludzi. Ponadto, na ekranie pojawią się aż dwie wyjątkowe propozycje dla najmłodszych: "Szczęście Mikołajka"" - propozycja na kinowe wyjście dla całej rodziny oraz "Wróżka Zębuszka", która przekona wszystkich do tego, że nie ma większej magii nad... przyjaźń.

  Bezgotówkowe Kino Objazdowe z najnowszymi premierami kinowymi, poza naszym miastem odwiedzi 18 innych. Będą to takie miejscowości jak: Orneta, Prabuty, Brodnica, Golub-Dobrzyń, Pelplin, Więcbork, Koźmin Wielkopolski, Grodzisk Wielkopolski, Syców, Wolsztyn, Świebodzice, Namysłów, Pyskowice, Miasteczko Śląskie, Pszów, Siewierz, Sędziszów i Ropczyce.

  Więcej informacji na stronie www.filmowobezgotowkowo.pl/repertuar

  Dla wszystkich fanów kina i widzów Bezgotówkowego Kina Objazdowego, którzy dokonają płatności na stronie internetowej www.filmowobezgotowkowo.pl lub kartą, telefonem czy za pomocą zegarka w kasie kina oraz w barku kinowym, przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe. W ten sposób organizatorzy zachęcają do używania kart płatniczych i wdrażania w życie hasła: Żyj filmowo, płać bezgotówkowo! Atrakcyjne ceny biletów, zniżki przy płatnościach bezgotówkowych, rabaty dla grup zorganizowanych oraz niższe ceny dla studentów i seniorów - to tylko niektóre benefity Bezgotówkowego Kina Objazdowego.

  Z myślą o przedsiębiorcach
  W ramach filmowej trasy po Polsce, przed ośrodkami kultury w każdej odwiedzanej miejscowości pojawi się nowoczesny kamper, a w nim - mobilne biuro Fundacji Polska Bezgotówkowa. Będzie tu można uzyskać szczegółowe informacje na temat płatności bezgotówkowych oraz dowiedzieć się, jakie programy wsparcia dla przedsiębiorców realizuje obecnie Fundacja. Dodatkowo każdy przedsiębiorca, który odwiedzi kamper i zostawi wizytówkę otrzyma voucher na gratisowy popcorn.

  - W naszym kamperze przedsiębiorcy będą mogli od razu skorzystać z Programu Polska Bezgotówkowa, podpisując umowę na bezpłatną instalację terminala płatniczego i pokrycie kosztów jego użytkowania przez pierwsze 12 miesięcy lub do osiągnięcia obrotu na poziomie 100 tys. zł. Jestem przekonana, że połączenie rozrywki na wysokim poziomie z możliwością unowocześnienia prowadzonego biznesu przyciągnie wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać firmę, przenieść ją do online'u czy poszerzyć swoją wiedzę na temat obrotu bezgotówkowego, jego zalet oraz bezpieczeństwa - komentuje Joanna Erdman, prezes zarządu Fundacji Polska Bezgotówkowa.

  Więcej informacji na stronie www.filmowobezgotowkowo.pl/dla_firm.

  Połączenie rozrywki z edukacją - "edutainment" w kinie
  Fundacja Polska Bezgotówkowa prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne z zakresu promocji innowacji finansowych, zarówno wśród przedsiębiorców, jak i konsumentów. W ramach projektu, wszyscy widzowie Bezgotówkowego Kina Objazdowego będą mogli zapoznać się z ciekawymi materiałami edukacyjnymi. Z myślą o najmłodszych, przed wszystkimi seansami dla przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych emitowane będą krótkie filmiki edukacyjne z zakresu nauki o finansach i podstawach przedsiębiorczości.
  Do wakacji Bezgotówkowe Kino Objazdowe planuje odwiedzić ponad 50 miejscowości w całej Polsce, dostarczając ich mieszkańcom wiedzę na temat finansów cyfrowych i płatności bezgotówkowych oraz rozrywkę na najwyższym poziomie.

  Ceny biletów: normalne 20 zł, ulgowe 18 zł, grupowe 16 zł
  Bilety do kupienia na stronie www.FilmowoBezgotowkowo.pl
  Polub nas na Facebooku @FilmowoBezgotowkowo
  Więcej informacji o Fundacji na: www.PolskaBezgotowkowa.pl i www.GotowiBezgotowkowi.pl

  Organizator: Outdoor Cinema
  Partner strategiczny: Fundacja Polska Bezgotówkowa
  Agenci rozliczeniowi: Elavon, eService, Fiserv, PayTel, PeP, Worldline
  Partner: KoKo Kamper

  Artykuł sponsorowany

  Patronat 24opole
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-03-21 07:29:41 [91.236.172.*] id:1657930  
  Maksymilian077: Napisał postów [459], status [maniak] Reputacja
  Gotówka to ostatnia WOLNOŚĆ! Powiesz coś złego na władzę i zablokują ci konto w banku - to już się działo w Kanadzie rok temu. To nie science-fiction!

  Nick:
  Treść: