• Wyświetleń: 1129
    • Dodano: 2023-03-18 / 22:54

Chrobry za mocny dla Gwardii

W Głogowie podopieczni Rafała Kuptela przegrali pięcioma bramkami

Trzecia porażka z rzędu Gwardii Opole. Tym razem Gang Kuptela musiał uznać wyższość Chrobrego Głogów na boisku rywala.

W pierwszym meczu w opolskiej Stegu Arenie lepsi okazali się być ówcześni gospodarze, lecz w rewanżu faworytem był Chrobry i to już udokumentowali w pierwszych minutach meczu, rzucając na otwarcie trzy bramki z rzędu. Opolanie mieli dużo problemów ze skutecznością co ułatwiło tylko zadanie gospodarzom którzy prowadzili po pierwszej połowie różnicą pięciu bramek.

Po zmianie stron Chrobremu zostało tylko bronić przewagi, którą wypracowali w pierwszej części gry. Gwardziści mieli jeszcze swoje szanse na to, by zagrozić gospodarzom, gdyż zbliżyli się na trzy bramki różnicy (29:26), ale trzy z rzędu zdobyte gole przez gospodarzy przesądziły właściwie o tym, kto zwycięży w tym meczu i ostatecznie Głogowianie pokonali Opolan 33:28.

Chrobry Głogów - KPR Gwardia Opole 33:28 (19:14)