• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 747
  • Dodano: 2023-03-14 / 08:18
  • Komentarzy: 0

  Dreman z wyjazdową wygraną

  (Fot. Dżacheć)

  W Chojnicach pokonali miejscową drużynę 4:2

  Dreman Opole Komprachcice sięga po komplet punktów. Tym razem, bez większych problemów pokonali Red Devils Chojnice i pozostają na szóstym miejscu w tabeli.

  Oczywistym faworytem byli goście, którzy walczą o jak najwyższą lokatę przed play-offem. Gospodarze walczyli o utrzymanie i każdy punkt dla nich był na wagę złota.

  Już od piątej minuty mogło być im o to ciężko. Opolanie byli bardzo zmotywowani, by przełamać serię ligowych porażek (przed tym meczem cztery z rzędu) i rzucili się do ataku, co skutkowało bramką Kamila Kucharskiego, a niewiele później Dreman podwyższył prowadzenie na 2:0 po golu Marcina Grzywy, który ustalił rezultat pierwszej połowy.

  Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się i dalej szukali okazji to podwyższenia wyniku, ale w 27 minucie dublet ustrzelił Grzywa. Chojniczanom udało się dwa razy znaleźć drogę do bramki, a Dreman przed końcem dołożył czwartą bramkę - a dokładniej zrobił to Tomasz Czech.

  Red Devils Chojnice - Dreman Opole Komprachcice 2:4 (0:2)
  Neheła 36', Laskowski 40' - Kucharski 5', Grzywa 9', 27', Czech 40'
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".