• Wyświetleń: 940
    • Dodano: 2023-03-14 / 08:18

Dreman z wyjazdową wygraną

W Chojnicach pokonali miejscową drużynę 4:2

Dreman Opole Komprachcice sięga po komplet punktów. Tym razem, bez większych problemów pokonali Red Devils Chojnice i pozostają na szóstym miejscu w tabeli.

Oczywistym faworytem byli goście, którzy walczą o jak najwyższą lokatę przed play-offem. Gospodarze walczyli o utrzymanie i każdy punkt dla nich był na wagę złota.

Już od piątej minuty mogło być im o to ciężko. Opolanie byli bardzo zmotywowani, by przełamać serię ligowych porażek (przed tym meczem cztery z rzędu) i rzucili się do ataku, co skutkowało bramką Kamila Kucharskiego, a niewiele później Dreman podwyższył prowadzenie na 2:0 po golu Marcina Grzywy, który ustalił rezultat pierwszej połowy.

Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się i dalej szukali okazji to podwyższenia wyniku, ale w 27 minucie dublet ustrzelił Grzywa. Chojniczanom udało się dwa razy znaleźć drogę do bramki, a Dreman przed końcem dołożył czwartą bramkę - a dokładniej zrobił to Tomasz Czech.

Red Devils Chojnice - Dreman Opole Komprachcice 2:4 (0:2)