• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 6232
  • Dodano: 2023-03-05 / 16:06
  • Komentarzy: 0

  Biegacze zmierzyli się z trasą w Zawadzie. Za nami 5 etap "Naratonu"

  Mają "w nogach" już około 35 km. Biegacze w niedzielne przedpołudnie ukończyli 5. etap maratonu na raty. Tym razem trasa wiodła przez zielone tereny Zawady.


  W tej imprezie biegowej liczy się systematyczność. Trzeba sumiennie co tydzień przebiegać kolejne etapy, które na koniec zostaną uhonorowane medalem. Za nami piąty etap drugiej edycji wydarzenia pn. "Naraton". Najszerzej uśmiechnięte na trasie biegu były dziś...kobiety, które zostały obdarowane upominkami z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

  W niedzielę 5 marca biegacze kolejny raz przebiegli polnymi ścieżkami w Zawadzie. Podczas 4 wcześniejszych etapów mogliśmy obserwować aktywne osoby zarówno w zimowej jak i wiosennej scenerii. Nie zabrakło też błota czy deszczu. Mimo przeciwności atmosferycznych, na trasie Naratonu spotkamy najwytrwalszych, ponieważ medal za ukończenie królewskiego dystansu dostaną ci, którzy zaliczą dystans maratonu.

  Żeby to uczynić trzeba wziąć udział w 6 etapach biegu, a w każdym pokonać ponad 7 kilometrową trasę. Organizatorzy zapewnili jeden dodatkowy sposób na ukończenie zawodów - to etap "Joker", który można zrobić wirtualnie.

  - Zmagania podczas zimowego maratonu na raty - NARATON 2023 wchodzą w decydującą fazę i zawodnicy coraz częściej spoglądają w tabelę wyników, żeby ocenić swoje szanse na poprawę pozycji. Piąty, przedostatni etap, przebiegał ścieżkami podopolskiej Zawady i był dedykowany naszym wspaniałym uczestniczkom. Każda z nich na mecie odczuła zbliżający się dzień kobiet. Na mecie na wszystkich czekała nasza legendarna herbata i słodkości od naszych fantastycznych wolontariuszek - mówi Sławek Smoliński, organizator Naratonu.

  Zdjęcie (1/34)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".