• Autor: Dżacheć
    • Wyświetleń: 1982
    • Dodano: 2023-03-01 / 13:49
    • Komentarzy: 0

    KPP Krapkowice: Poszukujemy zaginionego Krzysztofa Saburę

    (Fot. KPP Krapkowice)

    Policjanci poszukują zaginionego 35-letniego mieszkańca Zdzieszowic. Mężczyzna wyszedł 26 lutego bieżącego roku ze swojego miejsca zamieszkania, wsiadł do samochodu marki opel astra o nr rej. OKR 4V33, do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach pod nr tel. 47 862 65 03 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

    Rysopis: ok.184 cm wzrostu, średniej budowy ciała, krótkie czarne włosy, ubrany w czarną kurtkę, niebieskie spodnie jeansowe oraz zimowe brązowe buty, może się poruszać samochodem osobowym marki opel astra o nr rej. OKR 4V33

    Krzysztof Sabura, lat 35
    zamieszkały Zdzieszowice

    Zaginiony po raz ostatni widziany był 26 lutego 2023 r. w Zdzieszowicach. Mężczyzna do tej pory nie wrócił do swojego miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

    Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu w/w mężczyzny proszone są o kontakt telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach pod nr tel. 47 862 65 03 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112
    reklama

    Wydarzenia pod patronatem portalu

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".