• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1575
  • Dodano: 2023-03-01 / 13:49
  • Komentarzy: 0

  KPP Krapkowice: Poszukujemy zaginionego Krzysztofa Saburę

  (Fot. KPP Krapkowice)

  Policjanci poszukują zaginionego 35-letniego mieszkańca Zdzieszowic. Mężczyzna wyszedł 26 lutego bieżącego roku ze swojego miejsca zamieszkania, wsiadł do samochodu marki opel astra o nr rej. OKR 4V33, do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach pod nr tel. 47 862 65 03 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

  Rysopis: ok.184 cm wzrostu, średniej budowy ciała, krótkie czarne włosy, ubrany w czarną kurtkę, niebieskie spodnie jeansowe oraz zimowe brązowe buty, może się poruszać samochodem osobowym marki opel astra o nr rej. OKR 4V33

  Krzysztof Sabura, lat 35
  zamieszkały Zdzieszowice

  Zaginiony po raz ostatni widziany był 26 lutego 2023 r. w Zdzieszowicach. Mężczyzna do tej pory nie wrócił do swojego miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

  Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu w/w mężczyzny proszone są o kontakt telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach pod nr tel. 47 862 65 03 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".