• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 2930
  • Dodano: 2023-02-27 / 13:44
  • Komentarzy: 1

  Ferie zimowe dzieci spędziły aktywnie

  Po dwóch tygodniach odpoczynku od szkoły, dzieci i młodzież wróciły do szkoły. Mimo, że ferie zimowe to okazja do odpoczynku, wśród młodzieży zdecydowanie królował sport.


  Zakończyły się już ferie zimowe w naszym województwie. Dla wielu osób był to czas odpoczynku, ale zdecydowanie tego w aktywnej formie. W dniach od 6 do 11 kwietnia młodzież znów będzie miała okazję nieco odsapnąć od szkoły, bo tyle dni potrwa przerwa wielkanocna.

  W organizację zajęć prowadzonych podczas ferii zimowych w Opolu włączyły się m.in. Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu, Biblioteka Miejska, obiekty sportowe oraz sami sportowcy!

  Bardzo dużą frekwencją cieszył się zajęcia organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji m.in. na basenie, lodowisku czy w kompleksie sportowym Toyota Park, gdzie młodzież chętnie korzystała z przygotowanych tam sportowych zajęć.

  Podczas ferii zimowych w województwie opolskim, u podnóża Gór Opawskich w Głuchołazach, odbył się wyjątkowy obóz sztuk walki, skierowany do dzieci i młodzieży z naszego regionu!

  - Jednym z prelegentów tego wydarzenia był dwukrotny Mistrz Świata w boksie, Krzysztof "Główka" Głowacki, który poprowadził zajęcia z boksu oraz spotkał się z uczestnikami obozu. Podczas zimowego wypoczynku odbyły się także treningi z boksu olimpijskiego pod okiem trenera Dawida Dużyńskiego (Kuźnia Boksu Opole), zajęcia z brazylijskiego JU-JITSU, które poprowadził doświadczony trener, posiadacz czarnego pasa BJJ, Leszek Jaremkowski (FORCA Brava Opole) oraz lekcje zapasów z trenerem namysłowskiego Klubu ORZEŁ NAMYSŁÓW, Krzysztofem Pawlakiem. Wykłady i szkolenia z motywacji w sporcie poprowadziła dobrze znana w opolskim środowisku, Agnieszka Koziak (trener personalny oraz zawodnik biegów OCR). Ponadto dopisała nam frekwencja, co świadczy, że dzieci, a przede wszystkim ich rodzice, widzą ogromny potencjał w organizacji wypoczynku w takiej formie - podsumowuje Rafał Witek, organizator aktywnych ferii.

  Zdjęcie (1/22)

  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-02-27 14:18:17 [91.236.172.*] id:1657199  
  Maksymilian077: Napisał postów [459], status [maniak] Reputacja
  kam_ila zwana Aga-Ko była na miejscu to i fotki są!

  Nick:
  Treść: