• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 21947
  • Dodano: 2023-02-25 / 14:18
  • Komentarzy: 0

  Trwa Festiwal Roślin. Toyota Park przeżywa prawdziwe zakupowe oblężenie

  Po raz drugi w Opolu zagościł największy targ roślin doniczkowych. Mieszkańcy naszego miasta mogą zrobić najbardziej zielone zakupy w sobotę i niedzielę w Toyota Park. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


  Przez dwa dni mieszkańcy Opola i nie tylko będą mogli zaopatrzyć się w różnorodne rośliny, rozmaite doniczki, bezpieczne środki ochrony roślin czy też eko nawozy. Ceny roślin zaczynają się już od 5 złotych.

  To wszystko w Toyota Park przy Oleskiej 70. Już od godziny 10.00 przed wejściem można było spotkać dziesiątki ludzi zainteresowanych "zielonymi zakupami". Każdy miłośnik i amator botaniki odnajdzie coś dla siebie.

  - Jak co edycję szykujemy piękne, nowe gatunki roślin, rozszerzając nasz i tak już bogaty asortyment o te, których wcześniej nie było. No i oczywiście... oprócz tych najpopularniejszych, znajdziecie też dział roślin kolekcjonerskich, których ceny staramy się aby były bezkonkurencyjnie niskie (co w poprzednim sezonie udowodniliśmy chyba wszystkim). Również jak co sezon zmieniamy wzory doniczek. Na wydarzeniu znajdziecie też naszą bestsellerową książkę (o którą tak pytacie), torby tekstylne, akcesoria dla pasjonatów - informują organizatorzy.

  - Za oknem widzimy mocnymi krokami zbliżającą się wiosnę, a co za tym idzie - szykujemy powoli balkony, tarasy i ogródki do ciepłych dni. Można tu zrobić nie tylko zielone zakupy, ale także zainspirować się ciekawymi wizualizacjami - mówi pani Angelika.


  25 lutego (sobota) - 8:00-20:00
  26 lutego (niedziela) - 10:00-18:00

  Wstęp na Festiwal jest bezpłatny.

  Zdjęcie (1/35)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".