• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 1027
  • Dodano: 2023-02-15 / 11:58
  • Komentarzy: 0

  Piłkarze - amatorzy mogą już zgłaszać się do jubileuszowej, 20. Opolskiej Ligi Orlika

  Masz swoją drużynę piłkarską? Chciałbyś podbić z nią opolskie Orliki? Nic prostszego - wystarczy, że zapiszesz się do Opolskiej Ligi Orlika "OLO"!


  W środę 15 lutego ruszają zapisy dla Nnowych drużyn do XX edycji Opolskiej Ligi Orlika "OLO", której patronem medialnym od samego początku jest portal 24opole.pl. To już dwudziesta edycja tej imprezy, która od lat cieszy się niesamowitą popularnością wśród miłośników piłki nożnej.

  Liga, w której biorą udział amatorskie drużyny z całego województwa promuje wychowanie przez sport i szerzenie zdrowego trybu życia oraz aktywizuje mieszkańców Opola i powiatu do uprawiania sportów zespołowych. Mecze podczas dotychczasowych rozgrywek były rozgrywane w ramach czterech lig.

  Jubileuszowa edycja piłkarskich zmagań rozpocznie się już na wiosnę, a zapisy dla nowych chętnych potrwają do niedzieli (19.02) do godziny 23:59.

  - Ilość miejsc ograniczona, a o udziale w rozgrywkach decyduje kolejność zgłoszeń. W zgłoszeniu należy podać: Nazwę drużyny, imię i nazwisko zgłaszającego i telefon kontaktowy. Zapisy pod adresem mailowym: zapisy@mosir.opole.pl - informuje Łukasz Wielichowski, koordynator rozgrywek.

  Planowo w każdej lidze wystąpi po 10 zespołów. Tytułu mistrzowskiego broni drużyna Szopy na narzędzia. 4 liga będzie rozgrywać mecze w soboty między godzinami 10:30 - 14:00 na przemian na Orlikach przy: Kamionce "Piast", przy Toyota Park i w Czarnowąsach.

  Dodajmy, ze Portal 24opole.pl jest patronem "OLO" od pierwszej edycji.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".