• Wyświetleń: 2061
  • Dodano: 2023-02-09 / 06:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Miasteczko Strażackie dla dzieci wraca do Opola

  Park rozrywki wypełniony masą atrakcji dla dzieci będzie funkcjonował przez całe ferie zimowe w Centrum Wystawienniczo- Kongresowym przy ul. Wrocławskiej 158 w Opolu, zaraz obok C.H. Karolinka. Start już w najbliższą sobotę (11 lutego) o godzinie 11.00.

  Na najmłodszych czekają atrakcje rozłożone w hali o powierzchni 1200 m2. Do dyspozycji dzieci będą głównie dmuchańce o tematyce strażackiej - m.in. zjeżdżalnie i place zabaw w kształcie wozu strażackiego, remizy czy gaśnicy. Będzie też 3-poziomowy małpi gaj z basenem wypełnionym kulkami oraz strefa malucha.

  Miasteczko Strażackie zaprasza CODZIENNIE od soboty 11 lutego do niedzieli 26 lutego, w godzinach od 11.00 do 20.00. Wyjątkiem jest niedziela 12 lutego, kiedy ze względu na odbywający się w drugiej części CWK koncert, obiekt zostanie zamknięty o godzinie 18.00.

  Bilety wstępu obowiązują jedynie dla dzieci - opiekunowie nie płacą za wejście na teren miasteczka. Bilet jednogodzinny to koszt 30 złotych, a bilet bez limitu czasu - ważny do zamknięcia obiektu w dany dzień lub do momentu jego opuszczenia - kosztuje 50 złotych.

  Dodatkowo w weekend otwarcia, w godzinach od 11.00 do 18.00 goście będą mogli skorzystać w cenie biletu z FOTOBUDKI 360, nagrywając rodzinny, pamiątkowy film, który od razu dostaną na swój smartfon.

  Więcej szczegółów o Miasteczku Strażackim znajdziecie na stronie internetowej :Miasteczko Strażackie z atrakcjami dla dzieci w Opolu!

  Współorganizatorem wydarzenia jest Centrum Wystawienniczo - Kongresowe w Opolu.  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.